מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבת ביוב למרתף

  משאבות הביוב, מטרתן העיקרית והחשובה, היא להעביר את מי השפכים דרך הצנרת ולנתב את מי הביוב והפסולת לנקודת היציאה.

  כאשר במרתף בשל המיקום הנמוך, ישנה חשיבות רבה להתקנת משאבת ביוב המיועדת במיוחד עבור נקודה זו, ואשר פועלת באופן שקט ויעיל.

  במשאבות הביוב למרתף,  ישנו מסנן שיש להחליפו מידי תקופה שכן אחרת עלולה להיווצר סתימה אשר תגרום לבעיות ותקלות רבות בלתי רצויות.

   

  לחצו לפרטים אודות סוגי משאבות ביוב מחברתנו

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  התאמה בין סוג המשאבה למיקום

  אחד הדברים החשובים ביותר, בעת התקנת משאבת ביוב, הוא ליצור את ההתאמה הנכונה והמדויקת בין המשאבה, הסוג, הגודל, למיקום שבו מתקינים את המשאבה. אחרת המשאבה לא תתפקד כראוי, ויגרמו בעקבות זאת, נזקים רבים למערכת הצנרת כולה.

  משאבת ביוב למרתף מדגם Unilift CC
  משאבת ביוב למרתף מדגם Unilift CC

  הדבר בעייתי במיוחד, במרתפים, משום שאין הרבה אוורור ואם נוצרת תקלה במשאבת הביוב, כל הריח עולה כלפי מעלה, אל הדירות או הבית הפרטי.

  בנוסף, משאבת ביוב שאינה פועלת באופן תקין במרתף, תוביל לסתימה ובעקבות זאת להצפה של כל מי השפכים כלפי מעלה, דבר שיוצר מפגע תברואתי חמור ונזק רב.  כמו כן, במרתף הרבה פעמים שוהים במצבי חירום.

  אם המשאבה של הביוב אינה מתפקדת כראוי, הרי נוצרים מצבים בעייתיים ביותר, עבור כל האנשים שצריכים לשהות במרתף באותה העת.

   

  בדיקות תקופתיות למשאבה

  על מנת למנוע בעיות ותקלות במערכת הביוב, חשוב לבצע בדיקה תקופתית של המשאבה ולהחליף את המסנן של המשאבה המונע את היווצרותן של הסתימות. כמו כן יש לבחור משאבות ביוב העומדות בכל התקנים הדרושים, ועמידות לאורך זמן.

  במבחן התוצאה מוכח כי השקעה במשאבת ביוב איכותית מובילה לחסכון עצום בעלויות התחזוקה והתפעול באופן משמעותי ביותר.

  משאבת ביוב טבולה לשימוש במרתף
  משאבת ביוב טבולה לשימוש במרתף

  לפני שרוכשים משאבת ביוב עבור המרתף, כדאי לבדוק מספר סוגי משאבות, לקבל יעוץ מקצועי ומידת הצורך אף להזמין את איש המקצוע לבחון את המיקום מקרוב וכך להתאים את המשאבה הנכונה ביותר.

  אנחנו במ. אמיתי מעניקים ללקוחותינו יעוץ מקצועי, אמין ומנוסה בכל הנוגע למשאבות ביוב המיועדות להתקנה במרתפים השונים ומספקים משאבות ביוב מהמתקדמות והחדישות בתחום.

  נראה אם כן, כי משאבות ביוב למרתף, לרוב הן משאבות ביוב טבולות, כאשר חשוב ונחוץ לרכוש משאבות מחברה בעלת וותק וניסיון רב בתחום זה כדי שלא תיווצרנה סתימות או נזקים אחרים. אצלנו בחברה, תוכלו להתרשם ממגוון של משאבות ביוב, מטובי היצרנים בעולם, אשר נחשבות לאיכותיות ואמינות ביותר.

  כדאי ורצוי לבחור משאבת ביוב במחיר גבוה מהסטנדרט, אך שקטה ופועלת בצורה תקינה לאורך זמן.

   

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן