מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבות גריינדר טבולות

  חברתנו מ.אמיתי משווקת, מייבאת ומומחית בהתקנת משאבות לסוגי הפרויקטים השונים. אנו מקפידים לעשות את ההתאמה הנכונה ביותר בין סוג המשאבה הנדרשת לשימוש הרצוי, כדוגמת משאבות גריינדר, המיועדות לשאיבת בורות ביוב עם מוצקים. הצוות המקצועי שלנו, מלווה את כל פרויקט באופן יסודי מתחילתו ועד סופו, כאשר אנו עושים שימוש במשאבות איכותיות שעברו את כל התקנים המחמירים ביותר.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  חזרה לקטגורית משאבות טבולות

   

  משאבות ביוב למוצקים

  אחת הבעיות הנפוצות שישנן בבורות הביוב השונים, הינה הצטברות של מוצקים הנשאבים לתוך המשאבה וסותמים את המערכת עד כדי הצפה. הפתרון לבעיה זאת הינו בשימוש במשאבות ביוב סכין חותך – גריינדר שתפקידן לטפל במוצקים ולחתוך אותם כך שיהיה מעבר חלק בתהליך שאיבת מי הביוב. המוצקים יכולים להיות: חיתולים, סמרטוטים, ניילונים וכדומה.

  במקומות מסוימים כמו בתי חולים, משחטות, לולים, רפתות ועוד, נכנסים לתוך מערכת הביוב מוצקים שונים, שקשה להתמודד מולם ללא משאבת גריינדר. מרגע שמתקינים את המשאבה הזאת, ניתן לראות כי אין יותר סתימות במערכת והמוצקים פשוט הופכים להיות חלק בלתי נפרד ממיי השופכין והביוב והמעבר נקי ללא סתימות או הצפה.

  התאמת המשאבה לצורך ולמטרה

  המומחיות שלנו, באה לידי ביטוי בניסיון וותק שצברנו בתחום המשאבות ובידע המקצועי למציאת ההתאמה המדויקת בין המשאבה לסוג הצורך והפתרון שעליה לענות עליו. בשימוש הציבורי והתעשייתי ישנה פסולת של מוצקים שקשה מאוד להתמודד מולה בשימוש במשאבות הביוב הרגילות. משאבת ביוב סכין, מותקנת תחת המאיץ ביניקת המשאבה וברגע שנכנסים מוצקים למשאבה, הם נגרסים ונחתכים.

  כל מפעל או מוסד ציבורי, צריך להתקין משאבת ביוב סכין המותאמת לרמת והיקף השימוש. התקלות שנוצרות במערכות השונות, נובעות מהתקנת המשאבה לא מתאימה, דבר הגורר אחריו, הוצאות כספיות רבות ונזקים לכל מערכת הביוב כולה. כדאי ורצוי לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לסוג המשאבה שיש להתקין, גם מבחינת עוצמה, כך שהמשאבה תתפקד באופן תקין לאורך זמן וללא תקלות מיותרות. בנוסף, חשוב לבחור משאבה איכותית, שעברה את כל הבדיקות והתקנים המחייבים.

  אנחנו במ.אמיתי. מאמינים בשירות ויחס אישי ובמקצועיות בלתי מתפשרת. משאבת גריינדר זוהי אחת המשאבות הנפוצות והמתאימות ביותר לטיפול במוצקים הנכנסים לתוך מערכת הביוב. חשוב להתקין משאבה זו באופן מקצועי ולהתאימה למטרה ולמערכת הביוב כולה. המשאבות שלנו, הינן של מיטב היצרנים המובילים ובאיכות הגבוהה ביותר. אנו מלווים כל פרויקט, בכל שלב, ונותנים מענה מידי בכל צורך, כמו גם אחריות מלאה על המוצרים ועבודת ההתקנה של המשאבות שלנו.

   

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן