מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבת ביוב חשמלית

  חברתנו, מ.אמיתי, מובילה בשיווק ויבוא משאבות ביוב חשמליות ברמה הטכנולוגית המתקדמת ביותר. כל המשאבות המסופקות על ידנו, מיוצרות בהתאם לכל התקנים המחמירים, ברמת איכות גבוהה ובלתי מתפשרת. המשאבות מיועדות לשימוש בתעשייה, בחקלאות ואף עבור צרכים ביתיים.

  לרשות הלקוחות שלנו, עומד צוות מהנדסים, מקצועי המייעץ בכל שאלה ובכל שלב.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  כנסו לפרטים נוספים אודות משאבות ביוב

  איזה שימוש נעשה במשאבות חשמליות?

  משאבת ביוב חשמלית מדגם Unilift AP
  משאבת ביוב חשמלית מדגם Unilift AP

  קיימים מספר שימושים מרכזיים במשאבות חשמליות אשר לכל אחת מטרה וצורך אחר כדוגמת: משאבות מים לשם הגברת לחץ המים באזורים שבהם קו המים נמוך, משאבות לשאיבת מים, משאבות חשמליות המותקנות במערכות מיזוג תעשייתיות, משאבות מים חשמליות בחקלאות להעברת מי שתיה ועוד. ישנה חשיבות רבה, להתאמת המשאבה הנכונה לצורך כך שהתפקוד יהיה יעיל ואפקטיבי לאורך זמן.

  המשאבות מיובאות ממבחר החברות המובילות כגון: SACEMI, GMP, PENTAX ועוד יצרניות נוספות, אשר נחשבות לאיכותיות ביותר בכל העולם בתחום המשאבות החשמליות. אנחנו מאמינים שעדיף להשקיע במשאבה ברמה גבוהה, ושתפעל בצורה טובה לאורך זמן כדי לראות תוצאות, במיוחד כאשר יש צורך להתקין את המשאבות הללו במערכות מורכבות בתעשיות השונות.

  משאבת ביוב חשמלית – המומחיות שלנו !

  אחת המשאבות החשמליות הנפוצות ביותר לשימושים תעשייתיים, עירוניים וביתיים כאחד, היא המשאבה החשמלית לביוב, אשר תפקידה להעלות את מי הביוב לגובה הקו העירוני, ולאפשר גריסת פסולת כדי למנוע מצב שבו  משאבת הביוב תיסתם. גריסת פסולת כדוגמת: ממחטות לחות, ניילונים, סמרטוטים וכל פסולת בסדר הגודל הזה.

  משאבת ביוב חשמלית מדגם Unilift CC
  משאבת ביוב חשמלית מדגם Unilift CC

  אצלנו במ.אמיתי, תוכלו לרכוש משאבות חשמליות מתקדמות ביותר, כאשר המומחיות שלנו, היא להתאים את המשאבה לצורך המדויק של הלקוח, כך שהמערכת הביוב תתפקד בצורה הכי טובה שניתן, וללא תקלות לאורך זמן.

  אנו מקפידים לעדכן את מלאי המשאבות באופן שוטף, כדי לענות על מגוון הצרכים השונים. כמו גם ניתן לרכוש דרכנו את כל הציוד הנוסף הנלווה למשאבות, כך שמקבלים את כל הדרוש, במקום אחד, בשירות אישי ומקצועי ביותר.

  משאבות חשמליות מקצועיות חשוב לרכוש  במקום בעל ניסיון וידע רב בתחום זה, שכן מדובר במשאבות, הדורשת עמידה בתקנים בינלאומיים ואיכות גבוהה. אנחנו במ.אמיתי, מספקים את כל סוגי המשאבות החשמליות המובחרות ומעניקים אחריות על ההתקנה.

  השירות שלנו מיועד לתעשייה, לצרכים עירוניים וגם לבתים פרטיים.  יש לכם צורך במשאבות חשמליות? לפני שאתם מקבלים החלטה, כנסו לאתר שלנו, התרשמו ממלאי המשאבות והשירותים שאנו מציעים וקבלו הצעת מחיר שתהיה בנויה באופן אישי ומדויד בהתאם  לצרכים, למטרות ולתקציב העומד לרשותכם.

   

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן