מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבות ביוב טוחנות

  משאבת ביוב, תפקידה העיקרי הוא להעביר את השפכים בצנרת הביתית, ולנתב את מי הביוב והפסולת, כך שיובלו לכיוון הרצוי.

  קיימות משאבות ביוב מסוגים שונים, כל משאבת ביוב נועדה לשימוש אחר, בהתאם לרמת הפעילות, סוג הפסולת וכמותה. משאבות ביוב טוחנות, מבצעות מספר פעולות במקביל, כאשר לפני סינון הפסולת, ישנו מנגנון הטוחן את הפסולת המוצקה וכך מאפשר העברתה מבלי שתיווצר סתימה.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  לחצו לצפייה בסוגים נוספים של משאבות ביוב

   

  באילו מקרים יש צורך במשאבות ביוב טוחנות?

  ישנן בעיקר מערכות תעשייתיות העושות שימוש בפסולת מוצקה מסוגים שונים, כדוגמת חיתולים, ניילונים, מטליות לחות וכדומה. בכל משאבת ביוב טוחנת קיים מעין סכין אשר מיועד לבצע את חיתוך, ריסוק וטחינת הפסולת כך שתוכל לעבור במשאבה באופן תקין ולא תיצור סתימה. התהליך הינו מהיר ומידי, שכן, מדובר במשאבה עם עוצמה חזקה שנועדה להתמודד מול פסולת מסוג זה.

  יחד עם זאת, משום שמדובר במשאבה מורכבת, יש לבצע בדיקות תקופתיות לעתים קרובות, שבהן צריך לוודא כי הסכין במשאבה פועלת כראוי, שאין פסולת שבכל זאת אינה עוברת, כמו גם להחליף את המסנן שנועד לעצור את הפסולת שיכולה להוביל לסתימה.

  הבדיקה התקופתית, עשויה לחסוך הרבה כסף והוצאות מיותרות, וגם לא פחות חשוב למנוע היווצרותם של מצבים בלתי נעימים.

  מרבית השימוש במשאבות טוחנות עושים המפעלים התעשייתיים או מוסדות ציבוריים גדולים כדוגמת: בתי חולים, משחטות, רפתות, לולים ועוד. במערכות אלו, יש פסולה גדולה ומוצקה, שבלי משאבה מתאימה תגרום לסתימות תכופות ולנזק רב לצנרת כולה.

  בחירת סוג המשאבה

  קיימות מספר משאבות ביתיות לביוב שהן גם טוחנות. המחיר של כל משאבה משתנה בהתאם לסוג, ליצרן, לגודל, ועוד אלמנטים נוספים. אנחנו במ.אמיתי מספקים משאבות ביוב מכל הסוגים ובאיכות הגבוהה ביותר, כאשר כל משאבה, עברה את הבדיקות המחייבות ועומדת בכל התקנים הדרושים.

  חשוב לבחור במשאבת ביוב טוחנת שהוכיחה רמת עמידות גבוהה לאורך זמן ונחשבת לאמינה מבחינת רמת הביצוע.

  משאבות ביוב טוחנות (גריינדרים ) מגיעות עם סכין שחותכת את כל המוצקים השונים העוברים בתוך המשאבה. המשאבה מסוג זה מותקנת לרוב במערכות ביוב תעשייתיות, אך ישנם מצבים שבהם מערכת הביוב הביתית אינה עומדת בעומס הפסולת והשאיבה ונגרמות בה סתימות רבות ואז מתקינים סוג מסוים של משאבת ביוב טוחנת שנותן מענה לבעיה זו.

  נראה אם כן, כי משאבות ביוב טוחנות, באות לפתור את בעיית הפסולת המוצקה לסוגיה השונים, כאשר חשוב לרכוש משאבה איכותית ומקצועית שתמנע סתימות מיותרות ותתפקד באופן תקין לאורך זמן.

   

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן