מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבות ביוב טבולות

  משאבות ביוב, משמשות בתעשייה ובבתים הפרטיים, כאשר משאבות הביוב הטבולות, נחשבות למובילות בתחום זה, משום היכולת שלהן, לבצע את הסינון של הפסולת באופן היעיל והאפקטיבי ביותר. המשאבות הטבולות, מעבירות את השפכים בצנרת ומותקנות בעיקר באזורים בהם יש בור ספיגה והצנרת נמצאת מתחת לקו הביוב.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

   

  סוגי משאבות ביוב

  קיימים מספר סוגים של משאבות ביוב טבולות, ממספר יצרנים מובילים כדוגמת: well mate, GMP, Tsurumi Pump, SACEMI, ועוד. ניתן להצביע על שתי משאבות ביוב שבהן נעשה עיקר השימוש בבתים הפרטיים ובתעשייה כאחד. הראשונה: משאבת ביוב טבולה המותקנת בעיקר בבורות ספיגה, או במקומות אחרים על גבי קו הביוב, ותפקידה לנתב את מי הביוב והפסולת לכיוון היציאה.

  לחצו לצפייה בכל סוגי משאבות הביוב

  משאבת הביוב השנייה הינה – משאבה עם סכין חותך אשר מיועדת לטיפול בפסולת עם מוצקים גדולים, כאשר הסכין המותקן במשאבה, חותך את המוצקים השונים ומרסק אותם כך שלא תיווצר סתימה בצנרת וניתן יהיה לנתב בין הפסולת למי הביוב באופן תקין. משאבה זו מתאימה למערכות ביוב שבהן עלולות להיות סתימות תכופות, כמו בבתי חולים, לולים, רפתות וכדומה.

  איך בוחרים משאבת ביוב ?

  תחום משאבות הביוב, מפגיש את הלקוח, עם מגוון עצום של משאבות ביוב טבולות מסוגים ואיכויות בכל מיני רמות. כאשר חשוב לרכוש משאבת ביוב טבולה ממשווק ידוע ובעל שם, שכן הנזק שיש בהתקנת משאבה זולה ובאיכות ירודה, הינו רב ביותר, ועשוי לגרור הוצאות כספיות רבות ומיותרות. אנחנו במ.אמיתי מקפידים לספק את המשאבות המתקדמות והחדישות ביותר, בעלות עמידות גבוהה לאורך זמן.

  חשיבות הייעוץ לפני התקנת משאבת ביוב טבולה

  רצוי לקבל יעוץ מקצועי לפני התקנת משאבת ביוב, כדי שתתקבל התאמה מלאה בין סוג המשאבה לצורך ולמטרה המבוקשים. כך לדוגמא במקום שבו ישנה פסולת של מוצקים כדוגמת חיתולים, ניילונים או סמרטוטים נכון יהיה להתקין משאבת ביוב עם סכין חותך וכך למנוע סתימות של הצנרת ונזק למערכת הביוב כולה. התקנת משאבת ביוב טבולה ואיכותית שומרת על צנרת תקינה ופעילה ומונעת נזקים.

  נראה אם כן, כי משאבות טבולות לביוב הן המתאימות ביותר לטיפול בשפכים, כאשר על מנת שהמשאבה תתפקד באופן תקין ולאורך זמן, יש להשקיע במשאבה איכותית, אשר עומדת בכל התקנים הדרושים ויש עליה אחריות, ברגע שמערכת הביוב אינה פועלת נוצרות סתימות בעייתיות ביותר המשפיעות על כל הצנרת. אנחנו במ.אמיתי, מלווים כל לקוח ביעוץ מקצועי, עם צוות בעל ידע וניסיון רב בתחום זה, כאשר ברשותנו מבחר של משאבות טבולות לביוב לכל צורך ומטרה.

   

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן