מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבות ביוב ביתיות

  בכל בית פרטי, או דירה, צריך להתקין משאבות ביוב, אשר תפקידן לטפל בשפכים השונים. המשאבות הביתיות, צריכות להיות מותאמות לגודל הדירה, וסוגי השימושים שיש בה.

  כאשר יש הבדל בין משאבות ביוב המותקנות בבתים פרטיים לבין משאבות המיועדות לבנייני דירות, הן מבחינת סוג המשאבה והן בצורת ההתקנה. חשוב לוודא כי המתקין, של המשאבה הינו מקצועי ומיומן בהתאמת המשאבה הנכונה, כדי למנוע תקלות עתידיות.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  לפרטים אודות משאבות ביוב נוספות

   

  איך פועלת משאבת ביוב ביתית?

  משאבת ביוב ביתית מדגם Unilift KP
  משאבת ביוב ביתית מדגם Unilift KP

  משאבת הביוב, נועדה ליצור את הסינון הנדרש בין מי הביוב לשפכים, המגיעים ממקורות שונים בבית. המשאבה הביתית מותקנת בעיקרה בבורות ספיגה או בחלקים אחרים הנמצאים על פני קווי הביוב ומחוברת לצנרת הראשית של הבית.

  באמצעות המשאבה נעשה הניתוב של מי הביוב והפסולת לכיוון היציאה. בתוך המשאבה יש מצוף או לחילופין לוח פיקוד, שמסוות את פעילות המשאבה, כמו גם מסנן שתפקידו לעצור פסולת שעלולה לגרום לסתימה במשאבה.

  משאבת ביוב ביתית היא במרבית המקרים משאבת ביוב טבולה, וחשוב לבחור במשאבה איכותית, שכן, אחרת עלולות להיגרם סתימות בכל הצנרת הגורמות לריח רע והצפה של פסולת ושפכים, עניין בלתי נעים ולא תברואתי. אנחנו במ.אמיתי, מספקים את משאבות הביוב הביתיות הטובות והחדישות ביותר, כאשר כל משאבה עומדת בכל התקנים המחייבים והנחוצים.

   

  תיקון והתקנת משאבת ביוב ביתית

  כאשר יש צורך להתקין משאבת ביוב, בבית חדש או דירה פרטית, הדבר נעשה לרוב על ידי הקבלן, כאשר כבר חשוב לוודא כי מותקנת משאבה איכותית, שכן לאחר סיום ההתקנה, תתקשו להתמודד מול הנזקים הרבים וההוצאות שעשויות להיגרם בשל משאבת ביוב שאינה תקינה או כזאת שאינה מתאימה לצרכים ולשימוש של הדיירים במבנה.

  משאבת ביוב ביתית מדגם AEROJET
  משאבת ביוב ביתית מדגם AEROJET

  במידה, ופונים לאינסטלטור, על מנת לתקן או להתקין משאבת ביוב חדשה בבית, יש לדרוש לדעת במדויק איזו סוג של משאבה מותקנת ובאיזו איכות. לעתים עדיף לשלם מעט יותר על המשאבה, אך בכך למנוע הרבה תקלות ונזקים מיותרים למערכת הביוב ולצנרת המים כולה.

  אנחנו במ.אמיתי, עובדים באופן שוטף מול אנשי המקצוע בתחום, ומציעים את המשאבות הביתיות לביוב המקצועיות ביותר.

  נראה אם כן, כי משאבות ביתיות לביוב, חייבות להיות איכותיות, מקצועיות על מנת שלא תיווצרנה תקלות ובעיות בניתוב הפסולת.

  המשאבה חייבת להיות מותאמת לפעילות של כל דירה או בית ולעבור בדיקות תקופתיות קבועות והחלפת מסנן כדי לוודא שהמשאבה תתפקד באופן תקין לאורך זמן. יש לנו צוות עובדים מיומן שמלווה כל לקוח ביעוץ מקצועי, מנוסה עם רמת שירות גבוהה.

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן