מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  איך בוחרים משאבת ניקוז?

  משאבת ניקוז הינן משאבות טבולות המיועדות לפתור את בעיית הניקוז במבנים תת קרקעיים, כדוגמת מרתפים, מקלטים, חניונים וכדומה. משאבות ניקוז קיימות במבחר דגמים לצרכים שונים ולכן כדי לדעת איך בוחרים משאבת ניקוז, חשוב לקבל יעוץ מתאים אצל חברה מקצועית ואמינה.

  אנחנו במ. אמיתי מומחים בשיווק והתקנת משאבות ניקוז למגזר הפרטי, התעשייתי והציבורי, בהתאמה אישית בהתאם לכל צורך ומטרה.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  משאבות ניקוז – חשיבות הבחירה נכונה של המשאבה לפי התשתיות השונות.

  איך בוחרים משאבת ניקוז?

  תפקידן של משאבות הניקוז הוא להעביר את מי הניקוז ומי הגשמים לגובה פני הקרקע באמצעות יצירת לחץ בעוצמה רבה. בכל סוג של משאבה קיים מנוע הפועל ליצירת הלחץ המתאים, כאשר בכל תשתית יש להתקין סוג אחר של משאבה, על מנת לקבל את התוצאה הרצויה, שכן בחירת משאבה לא נכונה, עשויה לגרום למערכת לפעול באופן לקוי ולהגיע לבלאי מהיר.

  קיימות משאבות ניקוז, המשמשות את התעשייה ומתוקנות במפעלים גדולים, ובמערכות ביוב מורכבות ומולן ישנן משאבות ניקוז ניידות שהאינסטלטורים צריכים לעבודה השוטפת לשם ביצוע עבודות שאיבה וניקוז מקומיות וקטנות. משאבות ניקוז מפלדה, נחשבות למשאבות החזקות ביותר, עם מנוע בעל הפסק גבוה ויכולת ניקוז אפקטיבית, חזקה ויעילה. ברוב מבני התעשייה נעשה שימוש במשאבות אלו.

   

  לרכוש משאבת ניקוז ללא יעוץ – זה לא כלכלי !

  משאבות ניקוז מיוצרות בחברות שונות ובהתאם לכך רמת איכותן. כאשר בוחרים משאבת ניקוז זולה, אמנם חוסכים בזמן הקצר אך בטווח הארוך, מדובר בהחלטה שגויה ביותר, שכן הנזק הנגרם כתוצאה משימוש במשאבת ניקוז שאינה מתפקדת כראוי, עשוי להיות רב ולגרור אחריו הוצאות כספיות רבות כמו גם נזקים לסביבה שלא תמיד הפיכים.

  אנחנו במ.אמיתי משווקים את המשאבות של מיטב החברות המובילות ביותר באירופה, יפן וארה"ב. כל המשאבות שאנו מספקים קיבלו את תווי התקן המחמירים של רמת איכות ובקרה. חשוב לזכור, כי משאבת ניקוז מצריכה כמות חשמל גדולה ולכן אי התאמה של המשאבה לשימוש, גורמת למשאבה למאמץ יתר ובתוך זמן קצר המשאבה מתחילה לתפקד באופן לקוי עד שמפסיקה לפעול לגמרי.

  חשוב כי משאבות ניקוז, תהיינה איכותיות ביותר על מנת שניתן יהיה לעשות בהן שימוש תקין ויעיל לאורך זמן. לנו במ. אמיתי יש את הידע איך בוחרים משאבת ניקוז כמו גם, את הניסיון בהתקנת ושיווק משאבות ניקוז בכל הגדלים ולכל הצרכים השונים. אנו מעניקים אחריות ארוכת טווה על כל משאבה ושירות אישי, לשביעות רצון מלאה.

  חזרה לעמוד משאבות ניקוז

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן