מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבה טבולה לניקוז

  חברתנו מ.אמיתי מתמחה בשיווק, יבוא והתקנת משאבות טבולות מכל הסוגים והדגמים לתעשייה, למפעלים, ולשימוש הביתי. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוות מקצועי שמלווה את הפרויקט בכל השלבים השונים.

  אנו מציעים מספר סוגי משאבות טבולות לניקוז המיועדות לשימושים שונים ונרחבים לשפכים תעשייתיים ומי שופכין.

  חשוב ביותר ליצור את ההתאמה הנכונה בין סוג המשאבה למטרה ולצורך כדי לקבל את התוצאה הנכונה והרצויה.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן


   

  חזרה לקטגורית משאבות טבולות

   

  היכן מתקינים משאבות ניקוז?

  משאבות הניקוז, מיועדות לשאוב את מי הניקוז והגשמים לגובה פני הקרקע. בכל מבנה תת קרקעי כדוגמת: חניונים, מרתפים, מקלטים או כל מבנה אחר הממוקם מתחת לקו הביוב העירוני יש צורך להתקין משאבה טבולה לניקוז. מטרת המשאבה לנקז את השפכים ולכן המשאבות מותקנות בתוך בור וממנו שואבות את הנוזלים המתנקזים אליו.

  המשאבות מותקנות בבור ספיגה ייעודי, לשם ניקוז וסינון מי השופכין ומיועדות לשימוש בבתים פרטיים, מבנים ציבוריים, בתי עסק ומפעלים תעשייתיים. קיימות משאבות קבועות ומשאבות ניידות. כאשר המשאבה החזקה ביותר לניקוז, זוהי משאבה עשויה מפלדה, עוצמתית, בעלת הספק גבוה ויכולת ניקוז חזקה ויעילה יותר מכל משאבה אחרת ומתאימה בעיקר למערכות ביוב מורכבות או מפעלים תעשייתיים.

   

  כיצד פועלת משאבה טבולה לניקוז?

  במשאבה טבולה לניקוז, המערכת מופעלת באופן אוטומטי כך שברגע שנוצר מגע עם הנוזל, המשאבה מנתבת את הנוזלים לכיוון מערכת הביוב ובדרך זו מונעת הצפה של מערכת הביוב. המשאבה הטבולה מתאימה לטיפול בשפכים תעשייתיים, ביוב ומי שופכין, כאשר חשוב להתאים את סוג המשאבה לשימוש הנדרש, ולהכין מערכת חשמל בהתאם לעוצמת השימוש במשאבה, כך שתפעל ותתפקד באופן תקין ולאורך זמן.

  בכל משאבה ישנו מנגנון שתפקידו להפריד בין המוצקים לנוזלים. כאשר הנוזלים והמוצקים נשפכים לבור הספיגה ומרגע זה המשאבה מתחילה את פעולתה, מפרידה את החומרים ומנתבת אותם למיקום ולכיוון הרצוי.

  ישנן משאבות ניקוז שעשויות מחומרים מיוחדים וחדשניים, שעמידים גם בפני חומרים תעשייתיים, חומצות ושמניים שונים המיוצרים בתעשייה הפטרוכימית. לכל משאבה יש הספק, עוצמה ותפוקה שונים.

  אנחנו במ.אמיתי מומחים בשיווק, יבוא והתקנת משאבות ניקוז, של מיטב היצרנים המובילים בכל העולם, כאשר יש לנו את הידע, הניסיון והמקצועיות להתאים לכל פרויקט את המשאבה הנכונה.

   

  אנו מאמינים בשירות אישי ובונים תכנית מובנית ויסודית כדי לענות באופן השלם ביותר לצרכי כל לקוח.

  כל המשאבות שלנו, עברו את כל התקנים המחייבים והמחמירים וברמת איכות גבוהה ביותר.

  בכל פניה, אנו עומדים לרשות הלקוחות, לשביעות רצון מלאה.

   


  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן