מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבה טבולה למים

  חברתנו מ.אמיתי, מייבאת, משווקת ומפיצה מבחר של משאבות טבולות מכל הסוגים עבור התעשייה, השימוש העירוני והפרטי, לענפים השונים: התעשייה, הבנייה והחקלאות. כל המשאבות מסופקות אחרי שעברו את כל בדיקות התקינה המחמירות ביותר.

  אנו מתמחים במשאבות מים טבולות, והתאמתם המדויקת לצרכי הלקוח על פי אופי כל פרויקט, תוך מתן שירות ויעוץ מקצועי לכל אורך הדרך.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   


  סקירת השימושים במשאבה טבולה למים

  משאבות טבולות למים, מיועדות למגוון רחב של שימושים, בביוב, לניקוז, באגני מים, בריכות שחיה, מפלים ועוד. המשאבות מיועדות לשימוש התעשייתי, הביתי והעירוני. כאשר ישנן 3 משאבות בולטות ומרכזיות ביותר:

  משאבה טבולה למים

  • משאבה טבולה לניקוז – זו משאבה טבולה המיועדת לניקוז מי – גשמים ומותקנת בעיקר במקומות נמוכים כדוגמת חניונים, מרתפים, מקלטים. תפקיד המשאבה הוא לשאוב את כל המים שנאגרים ממי הגשמים החוצה, וכך למנוע הצטברות נוזלים ונזק למבנה כולו. בנוסף, קיימות משאבות ניקוז טבולות שיש להם מנוע חיצוני המאפשר שאיבת נוזלים למפלס עליון ומותקנות במכלים תעשייתיים ובבארות מים.
  • משאבה טבולה למי שפכים  וביוב– משאבה שמיועדת לטיפול בעלייה במפלס המים, באמצעות מנגנון מיוחד, המזהה את עליית המפלס ופועל באופן אוטומטי להזרמת שפכים ומי גשמים ישירות לרשת השפכים העירונית. בנוסף, ישנו שימוש במשאבות  מסוג זה , לשם הזרמת מי שתייה למקומות  מרוחקים שאין בהם גישה למים.
  • משאבות סכין חותך – משאבות שמותקנות בתוך מערכת הביוב ותפקידן לגרוס ולרסק מוצקים העוברים בתוך מי הביוב כדוגמת סמרטוטים, שקיות, מוצרים מן החי, נסורת. השימוש בהן נעשה בעיקר במשקים חקלאיים, בתי מלון, משחטות, בתי חולים, מפעלי ייצור וגם במערכות הביוב הביתיות.

   

  התאמת המשאבה לצרכי הלקוח – זו המומחיות שלנו!

  אנחנו במ.אמיתי, מובילים בתחום המשאבות, וזאת בשל הוותק, הניסיון והיכולת המקצועית לעשות את ההתאמה הנכונה בין סוג המשאבה ולצורך שיש ללקוח, במטרה לתת את הפתרון הנכון והטוב ביותר. בכל פרויקט אנו בוחנים את היטב את כל הנתונים, על מנת לספק את המשאבה הנכונה והמתאימה לפי כל הקריטריונים שהועלו בפנינו.

  אנו מספקים את המשאבות של החברות הבינלאומיות המובילות בענף זה כדוגמת: GMP, SACEMI, PUMP, PENTAX, ועוד. האיכות אצלנו, היא לא סתם סיסמא, אלא דרך עבודה ומחשבה.

  זקוקים למשאבת טבולה למים? לשימוש תעשייתי, ביתי או עירוני? הגעתם למקום הנכון. אצלנו במ.אמיתי תוכלו לרכוש את המשאבות המתקדמות והחדישות ביותר, אשר ישמשו אתכם באופן תקין ובטוח לאורך זמן. כל לקוח מקבל יעוץ מקצועי, של אחד מאנשי הצוות שלנו, לשם התאמה מלאה ומדויקת ביותר.

   

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן