מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבות חצי טבולות

  משאבות חצי טבולות, מותאמות במיוחד לשאיבה וסילוק של מי ביוב, הן בשימוש ביתי, הן במבנים ציבוריים והן בתעשייה החקלאית.

  לכל צורך מותאמת המשאבה המתאימה לו, תהא זו הגרסה הטבולה או הטבולה למחצה.

  משאבות חצי טבולות מתאימות במיוחד לפסי ייצור בתעשייה, לתעשיית המזון, תעשיית הקוסמטיקה, תעשיית הדלק, השמן והתעשייה הכימיקלים, וכמו כן לתעשייה החקלאית.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  משאבות חצי טבולות – מבנה ואופן פעולה

  משאבות חצי טבולות, בדומה למשאבות טבולות, הן למעשה משאבות צנטריפוגליות המיועדות לשינוע של נוזליים מסוגים שונים: מים (כולל מי קולחין ומי שופכין), שמנים מסוגים שונים או חומרים כימיים.

  משאבה צנטריפוגלית פועלת באופן העושה שימוש בגורם מאיץ המגביר את הלחץ ומעלה את ספיקת הנוזל העובר דרך המשאבה.

  אלו הן משאבות המיועדות לשאוב נוזלים ממאגר הנמצא מתחת למפלס המשאבה.

  משאבות חצי טבולות בנויות כך שגוף המשאבה טבול בנוזל, בעוד שציר המשאבה ממוקם בגובה משתנה, שיכול לנוע בין מטר אחד לחמישה מטרים, בהתאם לעומק המיכל או המאגר בו ממוקמת המשאבה.

  מחוץ למיכל או למאגר מותקן מנוע חשמלי סטנדרטי, וצינור סניקה אנכי עובר מהמשאבה הטבולה עד לחלקו העליון של המיכל או המאגר, כשהוא מסתיים בעוגן אנכי ומחובר לפלטת תמיכה עליונה.

  הפלטה לרוב ממוקמת במבנה מרובע או עגול, בהתאם לצרכים.

  משאבות צנטריפוגליות חצי טבולות הן בין המשאבות הנפוצות ביותר בשימושים תעשייתיים, שכן היא מתאימה לכל סוגי הנוזלים, כולל חומרים כימיים המחייבים שימוש בחומרים עמידים במיוחד.

   

  חומרים וסוגי משאבות חצי טבולות

  משאבות חצי טבולות משמשות לעתים קרובות בתעשייה הפטרוכימית ולכן מחייבות שימוש בחומרים עמידים, היכולים לבוא במגע עם חומצות ושמנים תעשייתיים, כמו גם עם מי ביוב ומי שופכין.

  כך ישנן משאבות רבות העשויות מחומרים כגון טפלון, פוליפרופילן, אלומיניום או נירוסטה, שעמידים במגע עם חומרים מסוכנים אלו באופן שוטף.

  משאבות חצי טבולות מגיעות לרוב לספיקה של עד 50 קוב לשעה, ומגיעות לעומקים של עד 35 מטר, כך שהן יכולות להיות שקועות במיכלי ענק.

  משאבות חצי טבולות מותאמות לצרכים רבים ושונים: משאבות אופקיות, משאבות אנכיות, משאבות רב דרגתיות, משאבות יניקה עצמית, משאבות בהפעלה חשמלית, משאבות צנטריפוגליות מגנטיות ועוד.

   

  משאבות חצי טבולות של חברת מ.אמתי

  חברת מ.אמתי מייבאת ומשווקת משאבות מהיצרנים המובילים בתחומם בעולם – יצרני משאבות מאנגליה, דנמרק, איטליה, יפן וארה"ב – כולם עונים על תקני התעשייה הקפדניים ביותר ועל תו התקן ISO 9002 הבלתי מתפשר.

  צוות המהנדסים של חברת מ.אמתי עומד לרשותכם בכל פרויקט בו נדרשות משאבות חצי טבולות, הן בשימוש ביתי (משאבות ביוב) והן בשימוש מסחרי או תעשייתי.

  הצוות המקצועי עתיר נסיון של שנים רבות, ונכון לסייע בכל פרויקט הנדסי-טכני בתחום המשאבות.

  חברתנו מתמחה בהתאמת המשאבה הנכונה לפרויקט, בליווי של כל פרט ופרט וכן במתן שירות של חלקי חילוף במקרה הצורך.

   

  לחצו כאן לחזרה לקטגורית משאבות טבולות

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן