מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבה חשמלית עם מנוע חיצוני לצרכי תעשייה

  חברתנו מ.אמיתי מתמחה בייבוא, שיווק והתקנה של משאבות חשמליות המיועדות לצרכים שונים בתעשייה, כדוגמת משאבה חשמלית עם מנוע חיצוני לצרכי תעשייה ועוד.

  המומחיות שלנו, באה לידי ביטוי ביכולת ההתאמה המדויקת בין המשאבה הרצויה לסוג הפרויקט.

  כל המשאבות הינן של מיטב היצרנים המובילים בעולם. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות אישי, וייעוץ מקצועי בכל שלבי הפרויקט.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  משאבות חשמליות לשימוש תעשייתי

  משאבות מים חשמליות מיועדות בעיקר ליצירת לחץ מים מוגבר בעלייה והתקנתם נעשית במבנים או אזורים שבהם קו המים הינו נמוך יותר מאשר קו המבנה. המנוע החשמלי, מאפשר את הפעלת הלחץ הנדרש כדי לפתור את בעיית גובה המים.

  בנוסף, ישנן משאבות מים חשמליות שמטרתן לשאוב בלחץ מים גבוה, במפעלים תעשייתיים גדולים ומורכבים.

  במערכות מיזוג אוויר מותקנות משאבות מים חשמליות משום הצורך להתמודד מול תפוקה גבוהה, בלחץ מים גבוה. ככל שהמנוע החשמלי חזק ואיכותי יותר, כך פעולת המערכת נעשית באופן תקין ולאורך זמן ולכן דווקא במפעלי תעשייה חשוב והכרחי להשקיע במשאבות חשמליות שעברו את כל בדיקות התקינה המחמירות.

  אנחנו במ.אמיתי מספקים משאבות של החברות הבינלאומיות המובילות ביותר, כדוגמת: PENTAX, SACEMI, GMP, CP  ועוד חברות רבות נוספות.

   

  משאבות חשמליות לשימוש תעשייתי

  איך בוחרים משאבה חשמלית לפרויקט תעשייתי?

  בכל פרויקט, יש לבחון דבר ראשון את הצורך, שכן ישנן משאבות חשמליות לביוב, למיזוג אוויר, לניקוז וכדו' ויש לבצע את ההתאמה הנכונה. דבר שני, יש לבחון מהו הפתרון הספציפי הנדרש, משום שקיימות משאבות מסוגים שונים, שלכל אחת מהן ייחוד שבא לתת מענה לצורך מסוים. כך למשל, משאבות חשמליות טבולות, המותקנות בקווי ביוב תעשייתיים, מגיעות עם מנגנון מיוחד בעל יכולת גריסה של פסולת תעשייתית, למניעת סתימות ויצירת מעבר חופשי של מי הביוב.

  הבחירה של המשאבה, חשובה וקריטית ביותר, שכן בחירה לא נכונה, עשויה להוביל לנזקים למערכות השונות, שלעתים הינם בלתי הפיכים, ומצריכים החלפת כל המערכת כולה, דבר הכרוך, בהוצאות כספיות רבות, אובדן ימי עבודה ונזק חמור. ולכן, לפני שאתם רוכשים משאבות חשמליות, במיוחד אלו המיועדות לתעשייה, יש לוודא כי החברה הינה בעלת וותק, ידע וניסיון רב בתחום זה.

  זקוקים למשאבה חשמלית עם מנוע חיצוני לצרכי תעשייה? למשאבת ביוב חשמלית? למשאבת מים חשמלית למיזוג אוויר? אצלנו במ.אמיתי תוכלו להתרשם ממבחר המשאבות החשמליות המתקדמות והחדישות ביותר, הנותנות מענה ופתרון לצרכים שונים ורבים. אנחנו מעניקים לכל לקוחתנו ליווי מקצועי צמוד, בשירות אישי, בכל אחד משלבי של הפרויקט.


  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן