מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  מדריך לבחירת משאבה חשמלית

  חברתנו מ.אמיתי, המובילה בתחום המשאבות לענפי התעשייה, השימוש העירוני והביתי. המשאבות המיובאות והמשווקות על ידינו הינן של מיטב החברות הבינלאומיות, ועומדות בכל בדיקות התקינה המחמירות.

  המומחיות שלנו, הנה בהתאמה הנכונה בין צרכי הלקוח והפרויקט לבין סוג המשאבה הנכונה ביותר. לרשות הלקוחות עומד צוות מקצועי המייעץ מתוך ניסיון וותק בכל שלבי הפרויקט.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  משאבת מיים חשמלית מדגם EF
  משאבת מים חשמלית מדגם EF
  משאבה חשמלית מדגם DW1
  משאבה גרינדר חשמלית מדגם DW1
  משאבת ביוב חשמלית טבולה מדגם Unilift KP
  משאבת ביוב גרינדר חשמלית טבולה מדגם Unilift KP

   

   

  כנסו לקבלת כל הפרטים על משאבות חשמליות מחברתנו

   

  מספר טיפים לבחירת משאבה חשמלית

  לפניכם מספר טיפים לבחירת המשאבה החשמלית לפי הצרכים שלכם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר על כל שאלה ונעזור לכם לבחור את המשאבה האידאלית עבורכם!

  טיפ 1 –  התאמה המשאבה

  כל פרויקט מצריך בחינה מדוקדקת של השטח, המבנה, הצורך, וסוג המשאבה או מספר משאבות שיביאו לפתרון הרצוי והמתאים ביותר. בחירת המשאבה, צריכה להיות על פי קריטריונים ושיקולים מקצועיים, כאשר, כל משאבה מיועדת למטרה אחרת ואי אפיון נכון , עשוי לגרור אחריה שחיקה מהירה של המשאבה או פעילות בלתי תקינה.

  טיפ 2 –   החברה המייצרת

  ישנן מספר חברות מובילות, בינלאומיות המתמחות בייצור משאבות חשמליות, איכותיות, כדוגמת: SACEMI,  GMP, PENTAX, MATIC ועוד חברות רבות נוספות העושות שימוש בחומרי הגלם החדשניים ביותר, ואשר עברו את כל בדיקות התקינה המחמירות ביותר. הבחירה בחברה ידועה, עם וותק, חיונית לשם פעולה תקינה של המשאבה, כמו גם להזמנת חלקי חילוף בעת הצורך.

  טיפ 3 – בחירת החברה המשווקת

  קיימות חברות רבות בתחום המשאבות החשמליות, אך לא כולן אמינות ומקצועיות ולכן לפני שמחליטים מאיזו חברה להזמין את המשאבות, כדאי ורצוי לעשות סקר שוק בין החברות השונות. אנחנו במ.אמיתי, בעלי וותק וניסיון רב בתחום המשאבות החשמליות ומציעים שירות אישי ומקצועי לכל סוג של פרויקט, עבור ענפי התעשייה, הבניה, החקלאות ועוד.

  טיפ 4 – חלקי חילוף

  היתרון שלנו, שניתן להשיג דרכנו את כל חלקי החילוף הנחוצים למשאבות החשמליות השונות וציוד נוסף בתחום המשאבות, כך שאתם יכולים לרכוש במקום אחד, את כל הדרוש לכם, בקלות ובנוחות מקסימלית.

  טיפ 5 – תקנים

  משאבות חשמליות חייבות לעמוד בתווי תקן בינלאומיים ומקומיים על מנת לקבל אישור להתקנתן והפעלתן. כאשר אתם מתחילים בפרויקט מסוים, חשוב לבדוק כי החברה המספקת, מחזיקה בכל רישומי התקנים באופן ברור כך שתהיו בטוחים כי אתם רוכשים מוצר איכותי, עמיד ותקין.

   

  זקוקים למשאבת ביוב חשמלית? למשאבת מים חשמלית? או לכל משאבה חשמלית אחרת?

  אצלנו במ.אמיתי, תוכלו לרכוש את המשאבות החדשניות והמתקדמות ביותר, תוך קבלת ייעוץ מקצועי של אחד מאנשי הצוות המובילים שלנו.

  אנחנו מקפידים על איכות חומרי הגלם, ועל בחירת משאבות של החברות המובילות ביותר, תוך התאמה מדויקת בין צרכי הלקוח לסוג המשאבה הדרושה.


  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן