מ.אמיתי יבוא ושיווק משאבות

popup

השאירו פרטים לחזרה

  שם *

  טלפון *

  הודעה

  משאבות סחרור – מה הן?

  ידוע לכל, כי  מים עומדים הם מקור לחיידקים ולבקטריות שונות.

  די לראות את המראה שלהם, הנעכר ומוריק. מה עושים במקרה שבו אין אפשרות טכנית (העדר פתח ניקוז) \או אחרת (הכסף, הזמן ושאר המגבלות והאילוצים המונעים אפשרות זו) לרוקן את המים מדי יום? משתמשים במשאבות סחרור.

  משאבות סחרור הן משאבות שתפקידן לסחרר את המים במאגרים שונים שבהם הם אצורים.

  הסחרור מהווה חלופה להעדר תחלופה סדירה של המים וזהו הפתרון הקיים למניעת היווצרות חיידקים המעכירים את המים ומהווים סיכון למי שצורכים אותם.
  משאבת סחרור משמשת בדודי שמש, בבריכות שחייה ולמטרות חקלאיות שונות. ישנם סוגים אחדים של משאבות מסוג זה, וכל אחת מהם מהווה פתרון אפשרי לשמירה על איכות סבירה של המים.

  על מנת לרכוש משאבה שתתאים לצרכי הלקוח, מומלץ להתייעץ עם צוות מקצועי ומיומן של חברה המספקת גם שירות התקנה, תמיכה בנושא התחזוקה, לרבות אספקת חלקי חילוף ותיקונים.

  חשיבותן של משאבות אלה היא אפוא בשמירה על איכות המים.

  על מנת להבטיח פעילות סדירה, רציפה ותקינה שלהן יש להקפיד על מילוי הוראות ההפעלה והשימוש ונקיטת כל האמצעים האמורים לוודא את בטיחותה.

  בריכה הינה דוגמא להיווצרות מים עכורים, כאשר צבע המים משתנה והם מתחילים להוריק,  בשל מים עומדים שמהווים קרקע פורייה לחיידקים ולבקטריות שונות.

  משאבות סחרור נועדו למנוע את תופעת המים העומדים, המהווה  בעיקרה, מפגע תברואתי כמו גם, פוגמת במראה האסתטי של הבריכה , ולכן החשיבות הרבה לתחזוקה נאותה בשימוש עם משאבות הסחרור.

   

  לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

   

  לפני שנכנסים לסחרור…

  על מנת לוודא כי משאבת הסחרור שאתם עתידים לרכוש תהיה איכותית ובטיחותית ותתאים לייעודה, מומלץ לרכוש אותה מחברה אמינה וותיקה, המייבאת, משווקת ומפיצה סוגים רבים של משאבות בכלל ומשאובות סחרור בפרט, המעמידה לרשותכם מבחר משאבות וצוות מקצועי לייעוץ ולסיוע על מנת לתפעל אותן כנדרש.

  משאבה איכותית היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר לפעילות תקינה ורציפה של מערכת האינסטלציה ושל מאגרי מים שונים.

  עדות מוחשית למקצועיותה של חברה היא היותה משווקת בלעדית של היצרניות הגדולות ורבות המוניטין בעולם בתחום.

  חברה המחויבת לפני הכול ויותר מהכול ללקוחותיה משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לספק בפרק הזמן הקצר ביותר את המוצר (גם אם משאבה מסוימת לא מצויה בזמן נתון במלאי, ייעשה כל מאמץ על מנת להביאה מהר ככל שניתן).

  חשוב ביותר להתייעץ עם אנשי מקצוע, אשר יצרו את ההתאמה המושלמת בין הצורך, סוג המשאבה והתקציב העומד לרשותכם. כדי לחסוך זמן, כסף וזמן יקרים.

   

  לפרטים נוספים חייגו אלינו

  בלחיצה מניידים תועברו ישירות לחייגן

  או השאירו פרטים לחזרה – כאן >>

  Call Now Button דילוג לתוכן